Aktorja nga Kosova me fotosesion sensual për Flat në Amerikë - Bota Sot
Aktorja nga Kosova me fotosesion sensual për Flat në Amerikë

Bota e Yjeve

Aktorja nga Kosova me fotosesion sensual për Flat në Amerikë

Më: 30 maj 2020 Në ora: 07:22
Ema Uka

Aktorja e cila u shndërrua në modele, Ema Uka ka realizuar fotosesionin e saj në Amerikë për agjencinë e njohur të modës V-Flat

Ema, e cila famën e saj e filloi në Kosovë me rolin e saj në serialin “O sa mirë” me rolin e Lyrës, paraqitet në këtë fotosesion në foto pa ngjyra ku pozon në mënyrë sensuale.

Kjo nuk është hera e parë që Ema realizon fotosesione të tilla pasi që më parë ka sfiluar për disa kompani në Neë York si modele si dhe ka realizuar disa fotosesione.

Image
Ema Uka

Ema para se të fillojë karrierën si modele në Amerikë kishte punuar edhe në Europë në të njëjtin profesion. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat