Elizabeth Hurley, mahnitëse me bikine blu - Bota Sot
Elizabeth Hurley, mahnitëse me bikine blu

Bota e Yjeve

Elizabeth Hurley, mahnitëse me bikine blu

Nga: H.O. Më: 31 maj 2020 Në ora: 21:48
Elizabeth Hurley

Ajo asnjëherë nuk dështon për të marr vëmendjen me pamjet e saj tërheqëse për bikine në Instagram.

Dhe Elizabeth Hurley ka veshur edhe njëherë rrobat e saj marrëmendëse duke pozuar kështu me një palë bikin ngjyrë blu./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat