Khloe Kardashian e dëshpëruar për vdekjen e Floyd: Fjalët nuk mjaftojnë

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian e dëshpëruar për vdekjen e Floyd: Fjalët nuk mjaftojnë

Nga: H.O. Më: 1 qershor 2020 Në ora: 09:40
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian dha një deklaratë të pakënaqur dhe të detajizuar lidhur me trazirat mbarëkombëtare për shkak të vdekjes së George Floyd.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians, ka thënë se ajo do ta rishkruaj këtë disa herë dhe se fjalët janë boshe dhe nuk mjaftojnë, por ajo nuk mund të rri e heshtur në mes të kësaj krize kombëtare./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat