E pabesueshme si dukej Ivanka Trump përpara se të bëhej kaq e famshme!

Bota e Yjeve

E pabesueshme si dukej Ivanka Trump përpara se të bëhej kaq e famshme!

Më: 4 qershor 2020 Në ora: 10:46
Ivana Trump

Ivana Trump u katapultua në qender të vëmendjes për shkak të babait të saj, president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Por jo vetëm kaq: Ivanka tërheq si magnet mediat rozë edhe për pamjen e saj, apo stilin mjaft elegant.

Por ndërsa shumë persona të famshëm i kemi parë të ndryshojnë në mënyrë drastike kur janë bërë të pasur ( kirurgjia plastike sot bën mrekulli), fëmija I preferuar i Trumpit nuk ka pasur shumë nevojë për to. Ivanka në fakt ka qenë gjithmonë e bukur, sic e dëshmojnë dhe fotot e hershme të saj.

Image
Ivana dhe Donald Trump
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat