Myleene Klass, në 'luftë' me erën - Bota Sot
Myleene Klass, në 'luftë' me erën

Bota e Yjeve

Myleene Klass, në 'luftë' me erën

Nga: H.O. Më: 5 qershor 2020 Në ora: 13:47
Myleene Klass

Ajo ka shfaqur sensin e saj argëtues derisa prezantohet në shfaqjen e saj në radio, gjatë izolimit.

Dhe Myleene Klass të premten dukej aq bukur kur ishte në 'luftë' me motin me erë gjatë rrugëtimit të saj në studion e Smooth Radio në Londër./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat