Vajza e ish-deputetes shqiptare provokon me foto nga plazhi - Bota Sot
Vajza e ish-deputetes shqiptare provokon me foto nga plazhi

Bota e Yjeve

Vajza e ish-deputetes shqiptare provokon me foto nga plazhi

Më: 7 qershor 2020 Në ora: 10:02
Ada Deda

Prej kohësh ajo është kthyer në një nga modelet shqiptare më të komentuara në mediat online.

Është fjala për Ada Dedën, e cila në profilin e saj në “Instagram” ndan me ndjekësit foto shumë seksi.

Vajza e ish-deputetes se PD, Albina Deda, ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini.

Image
Ada Deda

Pozat e saj kanë marrë me mijëra pëlqime si dhe qindra komente, ku ndjekësit nuk ia kanë kursyer komplimentet bukuroshes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat