Maya Jama tregon linjat bombastike - Bota Sot
Maya Jama tregon linjat bombastike

Bota e Yjeve

Maya Jama tregon linjat bombastike

Nga: H.O. Më: 7 qershor 2020 Në ora: 21:44
Maya Jama

Ajo e 'goditi' Peter Crouch në natën e së shtunës.

Dhe Maya Jama ishte në një humor të mirë të dielën, kur ajo u largua nga studioet e Channel 4 pasi u shfaq në Sunday Brunch.

Prezantuesja 25 vjeqare veshi një fustan leopardi dhe një xhaketë lëkure derisa ishte nisur për në shtëpi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat