Katie Price tregon linjat e tonifikuara

Bota e Yjeve

Katie Price tregon linjat e tonifikuara

Nga: H.O. Më: 7 qershor 2020 Në ora: 21:55
Katie Price

Ajo ka qenë duke shijuar kohën në Britani për shkak të pandemisë koronavirus.

Dhe Katie Price e mbajti veten të okupuar duke pozuar për të ekspozuar foto nga shtëpia e saj të dielën.

Në imazhet e shpërndara në llogarinë e saj në Instagram, ish modelja magjepsëse mori vëmendjen duke shfaqur format e saj të tonifikuara./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat