Kim Kardashian kujton një moment të ëmbël me Kayne West - Bota Sot
Kim Kardashian kujton një moment të ëmbël me Kayne West

Bota e Yjeve

Kim Kardashian kujton një moment të ëmbël me Kayne West

Nga: H.O. Më: 9 qershor 2020 Në ora: 09:44
Kim Kardashian dhe Kanye West

Në ditëlindjen e 43 të bashkëshortit të saj, Kanye West, Kim Kardashian për herë të parë tregoj se si ajo e zbuloj se ishte në pritje të fëmijës së saj të parë, North.

Unë sapo zbulova se isha shtatzënë me North dhe bëra që Kanye të fluturonte nga Londra për koleksionin tim të Kardashian Kollection sepse unë isha e frikësuar./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat