Arsyet pse disa gra duken si adoleshente, ndërsa të tjera – si nënat e tyre - Bota Sot
Arsyet pse disa gra duken si adoleshente, ndërsa të tjera – si nënat e tyre

Bota e Yjeve

Arsyet pse disa gra duken si adoleshente, ndërsa të tjera – si nënat e tyre

Më: 10 qershor 2020 Në ora: 17:23
Foto Ilustrim

Me çdo vit që kalon, ndryshimi midis moshave bëhet më i dukshëm.

Për shembull, disa gra 30-vjeçare mund të duken si studente të kolegjit në këtë moshë, ndërsa të tjerët mund të ngatërrohen me nënat e miqve të tyre. Dhe faktorët që ndikojnë në pamjen mund të jenë mjaft të papritura.

Trend bukurie me mollëza të larta:

Image
foto 1.
Image
foto 2.

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat