Kylie Jenner kapet nga paparacit me këngëtarin Harry Hudson - Bota Sot
Kylie Jenner kapet nga paparacit me këngëtarin Harry Hudson

Bota e Yjeve

Kylie Jenner kapet nga paparacit me këngëtarin Harry Hudson

Më: 11 qershor 2020 Në ora: 16:33
Kylie Jenner dhe Harry Hudson

Personazhi i njohur televiziv dhe një nga femrat më të ndjekura në botë nëpër rrjetet sociale, Kylie Jenner, është gjithnjë në fokus të mediave rozë.

Ajo ditëve të fundit u raportua se nuk është më miliardere, revista prestixhioze Forbes konfirmoi se të hyrat e saj për një vit janë 590 milionë dollarë për një vit.

Jenner së fundmi është kapur nga paparacit së bashku me këngëtarin Harry Hudson, të cilin e ka mik, në Malibu.

Ata ishin së bashku në një darkë së bashku me Catilyn Jenner (nëna e Kylie) dhe Sophia Hutchins.  

Kylie Jenner dhe Harry Hudson njihen si miq të mirë me njëri-tjetrin.

Image
Kylie Jenner dhe Harry Hudson
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat