Katie Price shkëlqen me veshje sportive - Bota Sot
Katie Price shkëlqen me veshje sportive

Bota e Yjeve

Katie Price shkëlqen me veshje sportive

Nga: H.O. Më: 11 qershor 2020 Në ora: 22:30
Katie Price

Ajo vazhdimisht i ka mbajtur për vete fansat e saj gjatë kohës së izolimit.

Dhe Katie Price të enjten u shfaq me veshje sportive.

Ish modelja magjepsëse u shfaq me veshje të gjera të bardha, derisa pozonte para një bambuje./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat