Michelle Keegan sjell koleksionin e fundit - Bota Sot
Michelle Keegan sjell koleksionin e fundit

Bota e Yjeve

Michelle Keegan sjell koleksionin e fundit

Nga: H.O. Më: 11 qershor 2020 Në ora: 22:35
Michelle Keegan

Festat dhe pushtimet mund të jenë afër, por një verë në shtëpi nuk do të thotë se ne nuk duhet të kujdesemi për stilin tonë.

Dhe kush mund të ju frymëzoj më shumë se sa Michelle Keegan?

Aktorja dhe ikona e modës ka lansuar koleksionin e saj të fundit  Very dhe na dhuron të gjitha modelet që na bëjnë të ndihemi mirë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat