Kourtney Kardashian prapa në kohë, publikon foto tërheqëse

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian prapa në kohë, publikon foto tërheqëse

Nga: H.O. Më: 11 qershor 2020 Në ora: 22:50
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ka shpërndarë një foto të vjetër të saj në Instagram të mërkurën.

Ylli 41 vjeqar i Keeping Up With The Kardashians dukej e tonifikuar dhe e zbukuruar derisa pozonte në bikinet bardhë e zi në një pishinë, foton e realizuar nga Kendall Jenner./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat