Anita Haradinaj zgjedh fjalët më të veçanta për të uruar motrën e saj për ditëlindje! - Bota Sot
Anita Haradinaj zgjedh fjalët më të veçanta për të uruar motrën e saj për ditëlindje!

Bota e Yjeve

Anita Haradinaj zgjedh fjalët më të veçanta për të uruar motrën e saj për ditëlindje!

Më: 12 qershor 2020 Në ora: 08:34
Anita dhe Lola Haradinaj

Anita Haradinaj ka zgjedhur fjalët më të veçanta për të uruar motrën e saj Lolen, me rastin e ditës së lindjes.

“Gëzuar ditëlindja te falënderoj përjetësisht qe je me mua ne çdo te mire e ne çdo vështirësi te jetës, T’kom dashni”, ka shkruar mes tjerash Anita.

Kujtojmë faktin se gruaja e ish-kryeministrit të vendit,  shquhet për modestinë dhe elegancën e saj.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat