Daljet pa reçipeta të Ivanka Trump, fotot më të nxehta të vajzës së presidentit - Bota Sot
Daljet pa reçipeta të Ivanka Trump, fotot më të nxehta të vajzës së presidentit

Bota e Yjeve

Daljet pa reçipeta të Ivanka Trump, fotot më të nxehta të vajzës së presidentit

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 20:58
Ivanka Trump

Pa asnjë dyshim, Ivanka Trump është një prej grave më të fuqishme, por edhe më të bukura në botë.

Vajza e presidentit amerikan, së cilës Donald Trump i ka dhënë rëndësi të veçantë, ka marrë pjesë në disa takime të rëndësishme ndërkombëtare, ku nuk ka munguar as veshja e saj provokuese.

Disa herë, ajo është shfaqur pa recipeta. Së fundmi, nëna e tre fëmijë ka publikuar foto nga këto takime dhe nga imazhet duket qartë që ylli nuk ka veshur reçipeta.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat