Molly Mae Hague e trishtuar pas vdekjes së qenushit, shfaqet joshëse - Bota Sot
Molly Mae Hague e trishtuar pas vdekjes së qenushit, shfaqet joshëse

Bota e Yjeve

Molly Mae Hague e trishtuar pas vdekjes së qenushit, shfaqet joshëse

Nga: H.O. Më: 15 qershor 2020 Në ora: 09:40
Molly Mae Hague

Kohët e fundit ajo njoftoj se po mbyllte mediat sociale pas vdekjes së qenushit të saj Pomeranez.

Por Molly Mae Hague është rikthyer në Instagram dhe ka shpërndarë një selfie mahnitëse me një figurë të zezë.

Ajo pozojë jashtë shtëpisë së saj të re./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat