Winnie Harlow tregon shumë në bikini transparente - Bota Sot
Winnie Harlow tregon shumë në bikini transparente

Bota e Yjeve

Winnie Harlow tregon shumë në bikini transparente

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 12:52
Winnie Harlow

Winnie Harlow e kaloi periudhën e izolimit në Kaliforni, para se të nisej në Arizona javën e kaluar.

Modelja e njohur dukej joshëse e veshur në bikini rozë, teksa po çlodhej pranë pishinës të martën.

25 vjeçarja tregoi këmbët e tonifikuara në bikini transparente, teksa pranë fotove shkroi “Rriten temperaturat”.

Image

TMZ raportoi në fillim të këtij muaji se Winnie dhe Kylie Kuzma janë zyrtarisht në lidhje tash e një muaj dhe qëndruan bashkë gjatë vetizolimit.

Modelja njihet edhe për lidhjen që kishte me reperin Wiz Khalifa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat