Christina Aguilera shfaqet tërësisht lakuriq - Bota Sot
Christina Aguilera shfaqet tërësisht lakuriq

Bota e Yjeve

Christina Aguilera shfaqet tërësisht lakuriq

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 15:30
Christina Aguilera

E zhveshur Christina mbron komunitetin LGBTI

Është një prej emrave më të njohur të industrisë së muzikës.

Christina Aguilera, së fundi ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet tërësisht lakuriq, teksa tenton t’i fsheh pjesët intime.

Në njërën prej fotografive, ajo pozoi e shtrirë mbi flamurin e komunitetit LGBTI, kurse mbante veshur sandale e doreza.

Ndërsa, në foton tjetër këngëtarja ishte mbuluar me singjir dhe mbulonte vetëm pakëz gjoksin.

Image
Christina Aguilera

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat