Me ‘look’ krejtësisht të ndryshuar dhe tejet seksi, Anxhelina Hadërgjonaj ndez Jugun! - Bota Sot
Me ‘look’ krejtësisht të ndryshuar dhe tejet seksi, Anxhelina Hadërgjonaj ndez Jugun!

Bota e Yjeve

Me ‘look’ krejtësisht të ndryshuar dhe tejet seksi, Anxhelina Hadërgjonaj ndez Jugun!

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 16:22
Anxhelina Hadërgjonaj

Prej nisjes të pandemisë bukuroshja Anxhelina Hadërgjonaj po qëndron në Shqipëri dhe më shumti ditët e saj janë të ndara mes Tiranës dhe Jugut drejt së cilit udhëton herë pas here.

Këto ditë vajza e vogël e familjes Hadërgjonaj ndodhet në Palasë dhe ka ndarë me ndjekësit e saj foto nga ‘location’ që ka zgjedhur.

Me një ‘look’ tejet veror me flokët e kapura gërsheta, veshur një palë bikini në ngjyrë të zezë, nuk e vëmë aspak në dyshim se Anxhelina ka tërhequr vëmendjen e pushuesve të tjerë.

Pak kohë më parë shoë-girl seksi tregoi se po punon për një këngë të re tek e cila ka investuar shumë para, por me siguri pandemia e ka penguar që ta përfundojë.

Deri tani këngë nuk kemi parë, ama dimë të themi se promon e parapërgatitjes së klipit Anxhelina po e bën më së miri.

Image
Anxhelina Hadërgjonaj
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat