Tuna vazhdon të jetë “zogu ma i mirë” - Bota Sot
Tuna vazhdon të jetë “zogu ma i mirë”

Bota e Yjeve

Tuna vazhdon të jetë “zogu ma i mirë”

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 17:05
Altuna Sejdiu

Këngëtarja e njohur shqiptare Altuna Sejdiu, njihet për publikun si një nga këngëtaret më seksi të estradës.

Ajo nuk ka hezituar të ekspozoj linjat e saj trupore, madje në shumë raste duke i kaluar edhe limitet, e kjo e ka vënë atë në qendër të vëmendjes.

“Zogu ma i mirë” nuk ka humbur aspak nga shkëlqimi i saj si dhe format e saj bombastike trupore, që vazhdon ti ekspozoj me paraqitjet nëpër rrjetet sociale.

Image
Altuna Sejdiu


Së fundmi ajo është shfaqur në veshje sportive, ku vërehet qartë forma e mirë që Tuna vazhdon të gëzoj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat