E akuzuan për fotoshop, Cardi B dëshmon se ka linja seksi përmes një video në bikini - Bota Sot
E akuzuan për fotoshop, Cardi B dëshmon se ka linja seksi përmes një video në bikini

Bota e Yjeve

E akuzuan për fotoshop, Cardi B dëshmon se ka linja seksi përmes një video në bikini

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 17:11
Cardi B

Reperja amerikane, Cardi B ka reaguar nga kritikave se ajo ka përdorur fotoshop në imazhe  e fundit të publikuara në rrjetet sociale.

Ylli 27-vjeçar i Hustlers  reagoj përmes një video në bikini ndaj pretenduesve se ajo përdori  fotoshop për fotot e saj.

“Unë kam për të bërë këtë video … dje kam postuar një foto shumë pikante, dhe urrejtësit pretenduan se isha e bërë me fotoshop, kështu që tani unë duhet të tregoj këtë trupin e nënës – mbret. Unë e di fitova ca peshë. Më duhet të bëj që kofshët të përputhen me të pasmet e mija, ”tha reperja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leave my rolls alone

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

“Unë e di se nuk do të më ndëshkoni. E di që kam fituar pak peshë…por  nuk ka rëndësi”.

Kujtojmë që Cardi B ka një fëmijë me reperin Offset, me të cilin u martua në vitin 2017.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat