Kelly Brook merr vëmendje - Bota Sot
Kelly Brook merr vëmendje

Bota e Yjeve

Kelly Brook merr vëmendje

Nga: H.O. Më: 17 qershor 2020 Në ora: 23:45
Kelly Brook

Ajo ka qenë e zënë duke punuar në shfaqjen e saj në radio FM Heart gjatë izolimit.

Dhe Kelly Brook ishte veshur për të marr vëmendje kur u fotografua kur arriti ne studion e Global Radio në Londër./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat