Demi Rose gati të "ikë nga ky planet" - Bota Sot
Demi Rose gati të "ikë nga ky planet"

Bota e Yjeve

Demi Rose gati të "ikë nga ky planet"

Nga: H.O. Më: 18 qershor 2020 Në ora: 19:21
Demi Rose

Ajo po e vajton se ka humbur argëtimin në verë për shkak të izolimit.

Dhe Demi Rose po kthehet prapa në kohë duke kujtuar kohën nga Festivali i Burning Man të enjten, duke ndarë kështu disa snapa nga koha e saj në festivalin e shkretëtirës Nevada gjatë vitit të kaluar.

Modelja pozoj me një kostum të egër duke e lënë edhe mbishkrimin me fjalët: "Unë jam gati për ta lënë këtë planet, kush po vjen me mua?"/Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat