Flaka Krelani e “zjarrtë” në fotosesionin e ri - Bota Sot
Flaka Krelani e “zjarrtë” në fotosesionin e ri

Bota e Yjeve

Flaka Krelani e “zjarrtë” në fotosesionin e ri

Më: 19 qershor 2020 Në ora: 09:40
Flaka Krelani

Flaka Krelani është e pasionuar pas fotografive, ajo sjell fotosesione të ndryshme në rrjetet sociale në të cilat mundohet të jap maksimumin në dukje.

Edhe këtë herë ajo ka realizuar një të tillë ku padyshim dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive.

Me fustan elegantë dhe të veçantë, çizme të super të gjata dhe grim të theksuar, Flaka erdhi më joshëse se kurrë më parë.

Image
Flaka Krelani

Ndryshe, Flaka nuk i ka lënë anash as projektet e reja, ditë më parë këngëtarja publikoj “Dit e Nat” bashkë me videoklip

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat