Rihanna duket sensacionale në në reklamën e linjës re të brendshmeve - Bota Sot
Rihanna duket sensacionale në në reklamën e linjës re të brendshmeve

Bota e Yjeve

Rihanna duket sensacionale në në reklamën e linjës re të brendshmeve

Më: 19 qershor 2020 Në ora: 11:26
Rihanna

Rihanna ka promovuar linjën e re të bikineve.

Rihanna dëshmoi përsëri se ajo dhe figura e saj janë aset kryesor reklamues të enjten kur publikoi setin e ri të fotografive në rrjete sociale të linjës së re të të brendshmeve, shkruan DailyMail.

Këngëtarja e hiteve të njëpasnjëshme ngriti temperaturat kur i renditi pozat më të mira në të brendshme të verdha nga linja e re.

Përndryshe, bukuroshja ka njoftuar tash e një kohë se albumi iri muzikor ‘R9’ nuk do të publikohet derisa të qetësohet situate e pandemisë. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What’s not to love about this lace?! 💛 #SavageXSummer #SavageXAdamSelman

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat