Dua Lipa niset për të xhiruar këngë të re - Bota Sot
Dua Lipa niset për të xhiruar këngë të re

Bota e Yjeve

Dua Lipa niset për të xhiruar këngë të re

Nga: H.O. Më: 19 qershor 2020 Në ora: 14:23
Dua Lipa

Ata janë izoluar së bashku në Londër.

Dhe Dua Lipa dhe Anwar Hadid thyen pushimin e tyre të premten, kur dolën për një shëtitje derisa shkonin në një studio për të filmuar videon e saj të re muzikore./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat