Arilena Ara seksi në bikini - Bota Sot
Arilena Ara seksi në bikini

Bota e Yjeve

Arilena Ara seksi në bikini

Më: 20 qershor 2020 Në ora: 10:45
Arilena Ara

Këngëtarja e njohur Arilena Ara është shumë e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet sociale.

Ajo numëron mbi 1.1 milion ndjekës vetëm në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku shpesh ndan me ta fotografi të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, Arilena ka bërë të ditur se është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në jug të Shqipërisë.

Image

Teksa ka ndarë me ndjekësit vazhdimisht fotografi të realizuara në plazh, një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, ku shihet duke pozuar në bikini ngjyrë rozë.

Me detin në prapavijë, këngëtarja shkodrane vuri mjaft mirë në pah linjat trupore, duke rrëmbyer vëmendjen e fansave me këtë paraqitje.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat