Me barkun e dhjamosur, Britney Spears shfaqet si kurrë më parë - Bota Sot
Me barkun e dhjamosur, Britney Spears shfaqet si kurrë më parë

Bota e Yjeve

Me barkun e dhjamosur, Britney Spears shfaqet si kurrë më parë

Më: 20 qershor 2020 Në ora: 12:53
Britney Spears me te dashurin

Shumë persona mbase janë munduar të harrojnë problemet e momentit, duke shijuar hitet e Britney-t.

Rezulton, se princesha e popit po kërkon edhe vetë ngushëllim, dhe këtë po e bën me një prerje flokësh të re, të cilën e ndau me fansat e saj në Instagram.

Këngëtarja postoi dy foto të saj në rroba banje rozë dhe printe leopard dhe mbishkrimin, “Unë e bëra atë më në fund, preva balluket!”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I did it I finally cut bangs 🌹🤷‍♀️💋💋💋🌸🌸🌸🙊 !!!!!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Flokët e saj biond shtrihen në mes të gjoksit, në një stil gjysmë të kapur, gjysmë të lëshuar. Balluket e saj janë të ngatërruara, pamje perfekte për një moment të vogël pishinë.

Megjithëse ky ndryshim flokësh mund të mos jetë super drastik, do të thotë shumë për Spears.

Image
Britney Spears me te dashurin

Së fundmi, ylli u shfaq me maskë teksa shëtiste me biçikletë, por ajo që ra në sy ishte barku i dhjamosur i Britney dhe pamja e saj si kurrë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat