Oriola ‘ngrit’ temperaturat me pozat nga pishina! - Bota Sot
Oriola ‘ngrit’ temperaturat me pozat nga pishina!

Bota e Yjeve

Oriola ‘ngrit’ temperaturat me pozat nga pishina!

Më: 21 qershor 2020 Në ora: 09:07
Oriola Marashi

Oriola Marashi nuk heziton asnjëherë të provokoj me asete e saj.

Modelja e njohur ka linja ‘përvëluese’ dhe ato i shfaq në çdo paraqitje që bën.

Në një postim të bërë së fundi në rrjetet sociale, Oriola ka ardhur më e ‘nxehtë’ se kurrë më parë.

Oriola ka treguar linjat impressive derisa ka pozuar nga pishina vetëm në bikini, duke vënë në pah linjat bombastike trupore.

Kujtojmë që Oriola cilësohet si një nga modelet më seksi shqiptare dhe ndër më të kërkuarat në vend dhe jashtë vendit, në fushën ku vepron.

Image
Oriola Marashi
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat