Michelle Keegan mirëpret dy anëtarë të rinj - Bota Sot
Michelle Keegan mirëpret dy anëtarë të rinj

Bota e Yjeve

Michelle Keegan mirëpret dy anëtarë të rinj

Nga: H.O. Më: 21 qershor 2020 Në ora: 18:26
Michelle Keegan

Ajo tashmë është një 'nënë' qenush të Phoebe dhe Pip.

Dhe Michelle Keegan ka mirëpritur këtë anëtarë të ri në gjirin e saj me burrin Mark Wright, pasi ndau një foto të adhurueshme të tyre.

Aktorja e Girl Our Grl postoj këtë foto mahnitëse të saj me një qenush ngjyrë kafe në faqen e saj në Instagram të shtunën në mbrëmje./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat