Vanessa Bryant publikon foton e dhimbshme - Bota Sot
Vanessa Bryant publikon foton e dhimbshme

Bota e Yjeve

Vanessa Bryant publikon foton e dhimbshme

Nga: H.O. Më: 21 qershor 2020 Në ora: 18:35
Vanessa Bryant, Kobe Bryant

E veja e Kobe Bryant, Vanessa Bryant ka festuar ditëlindjen e vajzës së saj të parë, Capri, duke publikuar një foto të saj dhe burrit të saj të ndjerë bashë me fëmijën e tyre të posalindur, vitin e kaluar.

Në imazhin emocional, publikoj një foto të fotosesionit të parë të vajzës së saj të vogël./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat