Emily edhe njëherë, tregon linjat në bikine - Bota Sot
Emily edhe njëherë, tregon linjat në bikine

Bota e Yjeve

Emily edhe njëherë, tregon linjat në bikine

Nga: H.O. Më: 22 qershor 2020 Në ora: 09:18
Emily Ratajkowski

Ajo themeloj markën e saj Inamorata në vitin 2017.

Dhe Emily Ratajkowski ishte e zënë duke e promovuar përmes disa storieve të dielën, e veshur në bikine.

29 vjeqarja theksoj në një fotografi pamjen e saj me vathët e gjatë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat