Alessandra Ambrosio shfaq linjat sërish - Bota Sot
Alessandra Ambrosio shfaq linjat sërish

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio shfaq linjat sërish

Nga: H.O. Më: 22 qershor 2020 Në ora: 09:34
Alessandra Ambrosio

Ajo ka qenë e njohur për të treguar anën e saj konkuruese gjatë një loje miqësore të volejbollit në plazh.

Dhe të dielën Alessandra Ambrosio dukej se ishte shumë e gatshme për të treguar figurën e saj të mrekullushme kur ajo u fut në rërë me disa shoqe përgjatë oqeanit në lagjen Santa Monica në Los Angelos./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat