Kendall Jenner zbulon paleten e re - Bota Sot
Kendall Jenner zbulon paleten e re

Bota e Yjeve

Kendall Jenner zbulon paleten e re

Nga: H.O. Më: 22 qershor 2020 Në ora: 09:42
Kendall Jenner

Koleksioni që ajo krijoj në bashkëpunim me motrën e saj, Kylie Jenner për Kylie Cosmetics u zbulua të shtunën në internet.

Dhe Kendall Jenner mori përsipër në faqen e Instagramit për të publikuar paletën e Kylie Cosmetics për miliona fansat e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat