Jennifer Lopez kalon kohën me familje - Bota Sot
Jennifer Lopez kalon kohën me familje

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez kalon kohën me familje

Nga: H.O. Më: 22 qershor 2020 Në ora: 09:50
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ndau në Instagram një foto prekëse të dielën me Alex Rodriguez, për ditën e Babit.

Kandidatja e dyfisht për Grammy kaloj kohë të mirë me familjen e me të fejuarin dhe fëmijët e tyre gjatë fundjavës.

Ajo u shfaq të dielën me një fustan elegant të bardhë me lule, derisa shëtitin pranë plazhit Malibu./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat