E gjitha e lagur, Ronela Hajati publikon fotot e nxehta - Bota Sot
E gjitha e lagur, Ronela Hajati publikon fotot e nxehta

Bota e Yjeve

E gjitha e lagur, Ronela Hajati publikon fotot e nxehta

Më: 22 qershor 2020 Në ora: 15:55
Ronela Hajati

Ronela Hajati ka realizuar një set fotografik në plazhin e Ksamilit.

Ajo pozoi e zhytur në det, ndërsa dielli perëndonte.

E lagur e gjitha me ujë, ajo vuri në pah linjat e saj trupore.

Ronela dukej mjaft seksi dhe joshëse në setin e ri fotografik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat