“Do bëj foto nudo”- Vajza e pranon publikisht se do pozojë e zhveshur, ja si reagon Sabiani - Bota Sot
“Do bëj foto nudo”- Vajza e pranon publikisht se do pozojë e zhveshur, ja si reagon Sabiani

Bota e Yjeve

“Do bëj foto nudo”- Vajza e pranon publikisht se do pozojë e zhveshur, ja si reagon Sabiani

Më: 22 qershor 2020 Në ora: 15:57
Keisi Medini

Sabiani dhe vajza e tij Keisi Medini kanë një marrëdhënie shumë shoqërore së bashku.

Baba e bijë e tregojnë këtë në çdo intervistë ku shfaqen së bashku.

Sabiani është shumë suportues ndaj Kejsit, por si do reagonte ai nëse vajza e tij do bënte foto nudo.

Teksa ishin të ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora, Keisi u pyet nëse ka bërë foto e zhveshur.

“Nuk kam bërë foto nudo, do bëj në vazhdim, kam qejf për një set,”- tha ajo.

Në atë moment, Sabiani reagoi duke thënë: “Çfarë do bësh ti që u bëfsh lëmsh, do bëj thotë?! “

Ndërsa Keisi u përgjigj: “Premtimet pra (Qeshin).”

Ajo zbuloi edhe tre pjesët që ka më shumë qejf në trupin e saj.

“Vithet, gjoksi edhe beli”– u shpreh ajo.

Ndërsa nuk munguan edhe pyetjet për mashkullin ideal, ku Keisi tha se do përfundojë duke ia zgjedhur Sabiani.

“Të jetë serioz”- tha Kejsi.

“Edhe i shëmtuar”- shtoi Sabiani.

“Do e zgjedhi babi për mua”- përfundoi ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat