Bianca nga oborri tregon format seksi - Bota Sot
Bianca nga oborri tregon format seksi

Bota e Yjeve

Bianca nga oborri tregon format seksi

Më: 22 qershor 2020 Në ora: 22:39
Bianca Gascoigne

Bianca Gascoigne ka treguar asetet e saj seksi gjatë stërvitjeve…pasi që përjetoj dramën e dashurisë me Kris Boyson

Ajo ka qenë e tërhequr pas një marrëveshje në mes të ish të dashurit të saj Kris Boyson dhe ish të dashurës se tij Katie Price.

Bianca Gascoigne ka zgjedhur që të largojë mendjen nga kjo dramë duke bërë ca stërvitje në oborr në Kent.

Image

Ylli i emisioneve televizive është dukur seksi derisa ka treguar trupin e saj seksi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat