Kimberly joshëse me minifund në rrugët e Londrës - Bota Sot
Kimberly joshëse me minifund në rrugët e Londrës

Bota e Yjeve

Kimberly joshëse me minifund në rrugët e Londrës

Më: 23 qershor 2020 Në ora: 21:49
Kimberley Garner

Kimberley Garner ka treguar këmbët e saj të gjata në një minifustan derisa është parë duke ecur në lagjen e Chelseat në Londër

Kohëve të fundit ajo ka insistuar se është “e fortë dhe e lumtur” edhe pse kishte shtyrë dasmën e saj sekrete verën e kaluar.

Kimberley Garner është dukur e lumtur derisa ka është parë duke shëtitur shumë seksi në zonën e Chelseat në Londër me qenin e saj.

Image

Ish ylli i “Made in Chelsea” (29) është dukur e jashtëzakonshme dhe joshëse me shëtitjen e saj në minifund.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat