“Tundim i pastër”- Oriola Marashi ‘tërbon’ ndjekësit, kap gjoksin me duar dhe bën paralajmërimin: Qëndroni … - Bota Sot
“Tundim i pastër”- Oriola Marashi ‘tërbon’ ndjekësit, kap gjoksin me duar dhe bën paralajmërimin: Qëndroni …

Bota e Yjeve

“Tundim i pastër”- Oriola Marashi ‘tërbon’ ndjekësit, kap gjoksin me duar dhe bën paralajmërimin: Qëndroni …

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 00:32
Oriola Marashi

Oriola Marashi vazhdon të tundojë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me poza joshëse.

Modelja tërboi fansat me një foto hot së fundmi ku shfaqet e veshur me bikini buzë pishinës.

Oriola mban këmbët e hapura dhe ka kapur gjoksin e saj me duar.

“Qëndroni jashtë Instagrami-t tim, tundim i pastër”– ishte paralajmërimi i modeles për ndjekësit.

Ajo vuri në pah format e saj bombastike trupore dhe dukej shumë seksi ndërsa shijonte rrezet e diellit.

Image

Oriola po shijon momentet e dashurisë me futbollistin Eros Gredza.

Të hënën modelja publikoi një foto teksa qëndronte e përqafuar me Eros, ndërsa në fytyrën e tij vendosi një emoji me sy me zemra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat