Twerk dhe lëvizje joshëse në pishinë, Bebe Rexha i vë flakën rrjetit dhe çmend ndjekësit - Bota Sot
Twerk dhe lëvizje joshëse në pishinë, Bebe Rexha i vë flakën rrjetit dhe çmend ndjekësit

Bota e Yjeve

Twerk dhe lëvizje joshëse në pishinë, Bebe Rexha i vë flakën rrjetit dhe çmend ndjekësit

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 01:03
Bebe Rexha

Bebe Rexha njihet për format e saj të kolme dhe nuk e ka aspak problem që ti ekspozojë.

Së fundmi, këngëtarja me origjinë shqiptare ka çmendur ndjekësit ndërsa kërcente në pishinë.

E veshur me bikini të zeza, Bebe ekspozoi të pasmet e saj bombastike ndërsa bënte twerk në ujë.

Image

Ajo nuk la vend për imagjinatën me videon hot duke tërbuar fansat.

Bebe dukej mjaft joshëse dhe provokuese me lëvizjet sensuale.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat