Emily Ratajkowski, ndryshon dhe çmend rrjetet sociale - Bota Sot
Emily Ratajkowski, ndryshon dhe çmend rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski, ndryshon dhe çmend rrjetet sociale

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 16:34
Emily Ratajkowsky

Emily Ratajkowsky, super modelja tifoze e Juventus-it, ka ndryshuar look dhe ka çmendur ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka befasuar ndjekësit duke u bërë bionde dhe e ka arsyetuar kështu vendimin e saj:

“Nuk i kam lyer kurrë në jetën time, por tani jam e lumtur që e kam bërë”.

“Sapo kam festuar ditëlindjen tim dhe jam entuziaste të nis një fazë të re, pas këtyre ditëve të vështirë për të gjithë, me një look që të jetë një ogur i mirë”.

“Për mua, bukuri duhet të jetë edhe  shprehëse dhe e gëzuar”.

Image
Emily Ratajkowsky
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat