Emily, një bionde seksi në bikine - Bota Sot
Emily, një bionde seksi në bikine

Bota e Yjeve

Emily, një bionde seksi në bikine

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 00:32
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski është paraqitur si një bionde bombë derisa ka debutuar me disa foto seksi pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit

Ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 29 javën e fundit.

Emily Ratajkowski ka treguar dukjen e saj të re prej modele derisa është bërë bionde për herë të parë.

Këto foto ajo i ka postuar sot në Instagram dhe normalisht ka veshur bikine Inamorata.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat