Si aeroplan, Francesca femra që merr vëmendjen e secilit mashkull - Bota Sot
Si aeroplan, Francesca femra që merr vëmendjen e secilit mashkull

Bota e Yjeve

Si aeroplan, Francesca femra që merr vëmendjen e secilit mashkull

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 12:07
Francesca Farago

Francesca Farago është femra që secilin mashkull do ta bënte për vete.

Bukuroshja kanadeze është 26 vjeçare dhe fotot e saj bëjnë namin në rrjetet sociale. Ka një fatlum që i ka përfituar zemrën asaj.

Dj kanadez, Harry Jowsey është është në lidhje që një kohë me Francescan. 

Image
Francesca Farago
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat