Michelle Keegan 'ngreh' temperaturat - Bota Sot
Michelle Keegan 'ngreh' temperaturat

Bota e Yjeve

Michelle Keegan 'ngreh' temperaturat

Nga: H.O. Më: 25 qershor 2020 Në ora: 22:22
Michelle Keegan

Ka qenë ndër ditët më të nxehta të vitit deri më tani, me temperatura që kanë arritur deri në 33.3 gradë.

Dhe Michelle Keegan ngriti edhe më tej temperaturat kur u shfaq e zhveshur në bikine të zeza, derisa po merrte rreze dielli në kopshtin e shtëpisë së saj të enjten pasdite./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat