Emily Ratajkowski shfaqet si bionde - Bota Sot
Emily Ratajkowski shfaqet si bionde

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski shfaqet si bionde

Nga: H.O. Më: 25 qershor 2020 Në ora: 22:36
Emily Ratajkowski

Ajo është shndërruar në një bionde në fillim të kësaj jave.

Dhe Emily Ratajkowski duket se po e merr jetën në anën më të mirë të saj, sikurse u shfaq sapo arriti në Neë York të mërkurën./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat