Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez, shumë të dashuruar - Bota Sot
Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez, shumë të dashuruar

Bota e Yjeve

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez, shumë të dashuruar

Nga: H.O. Më: 25 qershor 2020 Në ora: 22:41
Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez

Ata janë në një lidhje me njëri tjetrin për rreth 4 vite.

Dhe futbollisti Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez kanë shpërndarë një selfie si dy të dashuruar në Instagram të enjten./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat