Kourtney del në plazh, është në superformë - Bota Sot
Kourtney del në plazh, është në superformë

Bota e Yjeve

Kourtney del në plazh, është në superformë

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Kourtney Kardashian ka treguar trupin e saj të tonifikuar në bikine ngjyrë ari derisa ka treguar asetet e saj

Kourtney Kardashian ka vazhduar që të tregoj asetet e saj në postimet e saj që bën në Instagram.

Këtë ajo e ka bërë edhe sot derisa është parë duke ecur në ujin kristal dhe ka treguar trupin e saj.

Ajo ka pasur të veshur bikine ngjyrë ari.

Ylli 41 vjeçar i televizionit i ka shfaqur këto forma derisa është paraqitur para 3.5 milionë ndjekësve në Instagram. Ajo është dukur në formë të jashtëzakonshme dhe nuk ka shtuar peshë gjatë vetizolimit shkaku i koronavirusit

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat