Ylli i On The Beach shfaqet tepër e nxehtë në plazh

Bota e Yjeve

Ylli i On The Beach shfaqet tepër e nxehtë në plazh

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 08:26
Kayleigh Morris

Ylli i  On The Beach, Kayleigh Morris ka treguar asetet e saj seksi në bikine derisa është parë duke shijuar të nxehtit në brigjet e Camber Sands

Ajo është e njohur si një vajzë debutuese, me të cilën gjë ajo gjeti famën, është shfaqur tepër e nxehtë sot.

Kayleigh Morris është shfaqur tepër e nxehtë sot derisa ka treguar format e saj në Sussex të enjten në plazhin Camber Sands.

Ish ylli i “On The Beach” dhe Big Brother (32) ka treguar se është në formë sensacionale pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat